Czech Rusian English German Chinese

Pokoje

Ventana Hotel Prague Vám nabízí vkusně zařízené pokoje v kategoriích Superior, Deluxe, Deluxe loft, Junior Apartmá a Staroměstské Apartmá. Všechny pokoje poskytují příjemnou atmosféru a splní požadavky i těch nejnáročnějších hostů.

Typy pokojů:

 

Dvě patra hotelových pokojů jsou zařízeny ve stylu neorenesance, ve kterém byla navržena celá budova hotelu koncem 19. století. V obou patrech je nábytek vyrobený z třešňového dřeva. Stěny koupelen jsou obloženy zrcadly a skleněnou mozaikou bisazza, ve standardních pokojích béžovou. Umyvadlové pulty a podlahy jsou vyrobeny z mramoru daino reale, který je položen s důrazem na napojení kresby mezi jednotlivými kusy, tzv. „fládrování“.

Dva apartmány s výhledem na Staroměstské náměstí jsou odlišeny barevností látek, zelenou a tmavě hnědou, pocházejících z Francie (Lelievre, Pierre Frey) a v obou se nachází velká postel s nebesy.

Každý z 29 hotelových pokojů je individuálně navržen. Pokoje jsou velmi prostorné, s výhledem na Týnský chrám, Královskou cestu či Staroměstské náměstí.

V podkroví bylo vybudováno devět romantických mezonetových studií s ložnicí na galerii. Okouzlující jsou průhledy na historické centrum Prahy přes kruhové vikýře a střešní okna. Nábytek i minimalistická schodiště jsou z javorového dřeva. Koupelny v těchto apartmánech jsou obloženy béžovou slinutou keramikou v kombinaci s mramorovými podlahami a pulty z daino reale. Látky pocházejí z dílny Pierre Carden.

 

 

Pokoje kategorií Superior a Deluxe disponují buď velkou manželskou postelí, nebo dvěma samostatnými lůžky.

Všechny pokoje jsou vybaveny vestavěnou skříní s trezorem, minibarem, fénem, televizorem a WiFi připojením k internetu.

Hotel disponuje rovněž pokojem přizpůsobeným pro handicapované hosty.

Copyright Ventana Hotel Prague. Všechna práva vyhrazena. Webové stránky by In1 Solutions